Wózek do transportu chorych firmy – Euro-Medical – Sprawdź

0
23

Firma medyczna Euro-Medical powstała w 2010 r i od tamtej pory rozwija się i osiąga liczne sukcesy służąc nie tylko szpitalom, prywatnym klinikom, gabinetom lekarskim oraz wszelkim jednostkom medycznym jak również pacjentom oraz osobom prywatnym. Z roku na rok rozwijamy nasza ofertę cenową, szukając dla klientów nowych rozwiązań, innowacyjnych i spełniających wszelkie nawet najwyższe oczekiwania. Pracujemy z setkami firm, nie tylko polskimi ale także partnerami zagranicznymi, co czyni naszą ofertę handlową niezwykle bogatą w współczesne nowinki z rynku medycznego. Setki konstruktorów oraz inżynierów z całego świata pracują na bogactwo i sukces w biznesie naszej oferty handlowej. Mamy bardzo zgrany oraz pragnący ciągłego rozwoju team handlowców oraz wsparcia sprzedaży hurtowej. Dzięki licznym szkoleniom mamy wiedzę, aby jak najlepiej służyć pomocą klientowi podczas procesu zakupowego. Potrafimy doradzić klientom indywidualnym sprzęt czy aparaturę medyczną zważając na indywidualne wymagania interesanta, warunki lokalowe, jak również nawiązując do państwa możliwości finansowych. Świetnie wiemy, że nie zawsze drogie rozwiązanie jest zawsze najlepsze, temu tez proponujemy rozwiązania dobrane indywidualnie do Państwa. Przez lata na rynku polskim wykonaliśmy miliony rozmów z interesantami, toteż nasz zespół może nosić miano ekspertów pod każdym względem.
Oferujemy między innymi: wózki do przewożenia chorych
Posiadamy szeroką ofertę wózków do transportu chorych na leżąco, wózków hydraulicznych regulowanych sprężyną gazową. Najlepiej sprzedającymi się wózkami do transportu chorych są wózki z funkcją regulacji pozycji Trendelenburga i Anty-trendelenburga. Funkcja ta znajduje szczególnie zastosowanie na oddziałach SOR.
Potrafimy doradzić interesantom najlepsze rozwiązania ze wskazaniem zoptymalizowanego budżetu jakim Klient dysponuje. Nie zawsze najdroższe rozwiązania są najlepsze, dobrze więc mieć podczas zakupów dobrego doradcę, który będzie rozumiał wasze potrzeby, widział wszelkie wymagania i dopasuje rozwiązanie mając pod uwagą Państwa budżet. Przez wiele lat pracy wprowadziliśmy na rynek polski wiele wyrobów sprzętu medycznego, setki łóżek medycznych, szafek przyłóżkowych , wózków do przewozu chorych, szaf medycznych, foteli ginekologicznych elektrycznych, wózków anestezjologicznych i innych sprzętów.
Jesteśmy bardzo dumni z wózków anestezjologicznych których blat górny wykonany jest ze stali nierdzewnej. Wózki te znajdują szczególne zastosowanie na oddziałach laryngologicznych oraz oddziałach SOR.
Ponadto duże ilości aparatury medycznej, m.in. monitorów pacjenta, aparatów do ekg, pulsoksymetrów, kardiotokografów i wiele, wiele innych. Pragniemy podziękować interesantom za zaufanie przez lata współpracy. Będziemy dalej strać się dla Państwa, rozwijać ofertę cenową, szukać nowości, innowacyjnych rozwiązań. Zapraszamy na naszą stronę firmową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here