Stojak kroplówki od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
710

Euro-medical powstała przeszło 10  lat temu i przez wszystkie lata pracy swojego istnienia jest partnerem państwowych szpitali, prywatnych klinik, przychodni lekarskich, DPSów oraz innych placówek medycznych w zakresie dostaw sprzętu oraz aparatury. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy tobie służyć. Branża związana ze zdrowiem jest niezwykle ważna, a co za tym idzie jest niezwykle  odpowiedzialna.

Toteż regularnie staramy się podnosić nasza wiedzę czy umiejętności, szkolimy się, aby najefektywniej Państwu służyć. Kooperujemy z krajowymi konstruktorami i inżynierami, dzięki czemu proponowane przez nas sprzęty i aparatura medyczna, są niezawodne i nowoczesne. Dodatkowo sprowadzamy dla Państwa sprzęt i aparaturę z całego świata, zaskakując naszych odbiorców nowinkami z rynku medycznego. Dzięki temu nasza oferta handlowa jest bardzo bogata i w dalszym ciągu rozbudowywana. Całościowo wyposażamy jednostki medyczne na terenie całej Polski. W ofercie EURO-MEDICAL w zakresie aparatury znajdziecie Państwo: kardiomonitory, pulsoksymetry, aparaty ekg, kardiotokografy, ssaki, defibrylatory, pompy infuzyjne oraz wiele, wiele innych. Ponadto mamy szeroką ofertę sprzętu medycznego, łóżka szpitalne jak i do opieki domowej, wózki reanimacyjne, wieszaki kroplówek, fotele ginekologiczne, wózki do transportu chorych w pozycji leżącej jak i siedzącej, wózki inwalidzkie, parawany medyczne, wózki wielofunkcyjne, wózeczki oddziałowe, szafy na leki. Zapraszamy na nasza stronę internetową www.euro-medical.pl celem zapoznania się z naszą kompleksową ofertą. Całość oferty znajdziesz – euro-medical.pl .

Euro-medical sklep medyczny – poznaj ceny wózków medycznych

Nasi sprzedawcy pomogą wam doradzić sprawdzone rozwiązanie w zakresie wyboru czy sprzętu medycznego do Państwa placówki. W doborze bierzemy pod uwagę Państwa wymagania, możliwości budżetowe jak i miejsce przeznaczenia sprzętu medycznego oraz aparatury medycznej. Nie zawsze najdroższe rozwiązanie jest najtrafniejsze, wiemy to, dlatego możecie Państwo liczyć na naszą grupę handlowców. Wiemy też jak istotny dla naszych odbiorców jest czas dostawy zamówionego produktu. Firma EURO-MEDICAL ma spory magazyn, w którym utrzymujemy wysokie stany, toteż kolejne zamówienia realizowane są błyskawicznie. Dzięki waszym sugestiom regularnie zmieniamy się na lepsze. Pragniemy podziękować za zaufanie którym obdarzacie nas Państwo za każdym razem, kiedy zlecacie nam kolejne zamówienie. Zachęcamy do wkroczenia w szerokie grono naszych zadowolonych odbiorców. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo listy referencyjne, w których naszych Klienci – duże jak również znane jednostki medyczne – przedstawiają nas jako rzetelnych partnerów w zakresie dostaw sprzętu medycznego i aparatury. Na naszej stronie firmowej znajdziecie Państwo również chat, a dzięki któremu w każdej chwili, na żywo macie Państwo dostęp do naszych handlowców, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania, rozwieją wasze wątpliwości. Czekamy na kontakt z Państwem.