Pięć najważniejszych powodów, dla których warto uzyskać kredyt na biznes!

0
1652

Zbyt wielu właścicieli firm wykorzystuje swoje osobiste kredyty, aby sfinansować uruchomienie, rozwój lub rozwój swojej firmy. Większość właścicieli firm nie ma pojęcia, czym jest biznes i jak go założyć. Wykonując kilka prostych kroków, każdy właściciel firmy może ustanowić kredyt biznesowy, oddzielając tym samym kredyt osobisty od kredytu biznesowego.

Gdy właściciele firm używają osobistej karty kredytowej do pokrycia wydatków służbowych, zadłużenie raportów biznesowych wraca do osobistych raportów kredytowych, co obniża ich wyniki, ponieważ ich długi biznesowe szkodzą ich osobistemu zadłużeniu w stosunku do dochodu.

Aby pomóc właścicielom firm nie uszkodzić ich kredytu osobistego, każdy właściciel firmy powinien postępować zgodnie z prostymi krokami w celu ustanowienia kredytu biznesowego. Po ustanowieniu kredytu biznesowego dług firmy zostanie zgłoszony do pliku kredytu biznesowego, a nie do pliku kredytu osobistego. Ustanowienie kredytu biznesowego pomoże również firmie zbudować silny plik kredytu biznesowego, więc pożyczki i linie kredytowe nie będą wymagać od właściciela firmy podpisania osobistej gwarancji.

Oto tylko kilka powodów, dla których każdy właściciel firmy powinien ustanowić kredyt biznesowy.

1. Ustalić wiarygodność. Nie możesz spodziewać się, że wejdziesz do banku i poprosisz o pożyczkę na biznes bez kredytu lub historii biznesowej. Dzięki ustanowieniu dobrego profilu kredytowego dla biznesu będziesz w stanie zabezpieczyć finansowanie potrzeb biznesowych.

2. Jeśli Twoja firma upadnie, nadal będziesz prawnie odpowiedzialny, jeśli wykorzystasz swój osobisty kredyt do sfinansowania swojej działalności

3. Oszczędzanie pieniędzy. To prawda, oprocentowanie kredytu biznesowego jest zwykle niższe niż oprocentowanie kredytu osobistego. Kilka procent punktów procentowych oznacza w dłuższej perspektywie tysiące dolarów

4. Przeprowadź swoją firmę w trudnych czasach. Chociaż obecnie wszystko idzie świetnie, nigdy nie wiadomo, kiedy Twoja firma skręci na gorsze lub kiedy czasy gospodarcze mogą się zmienić. Ustanawiając kredyt biznesowy, będziesz przygotowany na przestoje.

5. Zdobądź potrzebne pieniądze. Spójrzmy prawdzie w oczy, bez pieniędzy potrzebnych na sfinansowanie uruchomienia lub ekspansji firmy tak naprawdę wcale nie będziesz w biznesie. Nie popełnij błędu, wykorzystując swoje osobiste finanse do finansowania swojej działalności.

Jest wiele, wiele innych powodów, dla których powinieneś ustanowić kredyt biznesowy. Wszyscy słyszeliśmy powiedzenie: „oddziel wydatki biznesowe od wydatków osobistych”, prawda? Jedynym sposobem na to jest prawidłowe założenie firmy, przede wszystkim poprzez ustanowienie kredytu biznesowego.

Jeśli jesteś zainteresowany nauką …

-Jakie prawa ma właściciel firmy, jeśli w raporcie kredytowym znajdują się nieprawidłowe informacje?
-Jak uzyskać ocenę zdolności kredytowej dla biznesu?
– Na co patrzą pożyczkodawcy biznesowi w celu przedłużenia kredytu biznesowego?
-Gdzie znajdziesz firmy, które udzielają kredytu?
-Które firmy zgłaszają się do biur informacji kredytowej?
-Jakie firmy obsługujące karty kredytowe nie wymagają gwarancji osobistych?

W takim razie sugeruję, aby rozpocząć proces uczenia się, aby dowiedzieć się, jak uzyskać kredyt na biznes!