Jakie męskie fryzury są modne w 2021?

0
957

Jeśli zastanawiasz się jakie męskie fryzury męskie są modne to ten artykuł jest dla Ciebie.  Przedstawiamy jakie fryzury będą królowały na męskich głowach w 2021 roku.

Klasyczna fryzura z krótko ściętymi bokami
Nie słabnie moda na krótkie fryzury zainspirowane stylem vintage niczym z czasów między wojennych. Równo i krótko ścięte boki do tego przedziałek i bardzo zadbane dłuższe włosy na środku głowy. Jest to prosta, lecz stylowa fryzura, która pasuje niemal każdemu.

Włosy zaczesane do tyłu
Kolejny pomysł na męską fryzurę to dłuższe włosy zaczesane na bok – deliaktnie inspirowane legendarną fryzurą Elivisa Presleya, ale jednak w nowoczesnym wydaniu. Mowa o dłuższej wystylizowanej grzywce, którą się zaczesuje na tył głowy. Nowoczesna odmiana tej fryzury to pompadour z wyciętym tyłem. Trzeba przyznać, że efekt jest imponujący.

Dłuższe włosy wystylizowane na surfera
Fryzura typu „sufer” to nieco dłuższe włosy, które są odpowiednio wystylizowane (np. przy pomocy żelu, lakieru lub specjalnej pasty). Fryzura tego typu przypomina włosy muśnięte podmuchem wiatru. Wbrew pozorom stylizacja tego typu pasuje nie tylko na plaże, lecz także do biura. Kwestia jest tylko odpowiednia stylizacja.

Zadbany kucyk
Kucyk jest dosyć ekstrawaganckim pomysłem na męską fryzurę. Jest to fryzura, która gwarantuje wygodę i jednocześnie prezentuje się bardzo stylowo. Jeszcze kilka lat temu dłuższe włosy spięte w kucyk raczej kojarzyły się z niechlujnością. Natomiast współcześnie włosy spięte w kucyk połączone z brodą i stylizacją „na drwala” to wprost synonim zadbanego faceta.

Jak uzyskać wyżej wymienione fryzury? Najlepiej umówić się u renomowanego męskiego fryzjera. Większość dobrych barberów oferuje możliwość zapisu na wizytę za pomocą intuicyjnego kalendarza online. Na wizytę dobrze zabrać ze sobą zdjęcia przykładowych fryzur co z pewnością pomoże fryzjerowi w zrozumieniu oczekiwań klienta.