Trendy 2020 – moda damska i męska

0
1220

Na pewno zastanawiasz się, co będzie modne w sezonie wiosna / lato 2020. Czy coś się zmieni? Czy będzie dużo nowości? Chętnie podpowiadamy!

Nowy sezon – nowe wyzwania. Świat zwariował, a moda razem z nim i jak to zwykle bywa to najwięksi projektanci, którzy prezentują swoje ubrania na światowych wybiegach wyznaczają nowe trendy. Specjalnie dla Ciebie przybliżymy, jak będzie wyglądała moda damska i męska 2020.

Nadal chcemy odkrywać…

Od kilku sezonów widzimy znaczny przyrost motywów bieliźnianych. Koronka, mocna bądź dodana tylko w akcencie, nadal króluje. Do tego dokładamy przezroczyste elementy. Oprócz znanej już i uwielbianej koronki, w naszych strojach charakterystyczne będą całkowicie lub chociaż częściowo prześwitujące tkaniny.

Wszechobecne staną się zwłaszcza oryginalne wykończenia w postaci rękawów czy falban.

Sukienki powracają w nowej odsłonie

Pomyślicie: nic nowego. A jednak! Sukienki powracają w nowej odsłonie. Kobiety, które uwielbiają kwiatowe wzory i zwiewne kroje z pewnością będą zachwycone. Królować będą kwiaty, lekkie i luźne tkaniny oraz falbany. Całość dopełnią czarne elementy i odrobina szaleństwa, a niekiedy i elegancji.

Skóra – mocny trend nadchodzącego sezonu

Bardzo mocnym trendem w nadchodzącym sezonie będzie skóra. W dobie wciąż rozwijającego się wegetarianizmu i weganizmu, w sklepach zdecydowanie częściej zobaczymy ubrania z ekoskóry, ale zarówno ta, jak i naturalna pozostaną na topie.

Tutaj jest też ważny komunikat dla Panów – jeśli zawsze chciałeś mieć skórzaną ramoneskę, to jest najlepszy moment, żeby ją sobie kupić!

Moda męska 2020 będzie skupiała się wokół prostoty, wygody i elegancji.

Retro grochy – nieodłączny element każdej modnej szafy

Uwielbianym przez wszystkie blogerki modowe i powoli już kultowym wzorem młodego pokolenia stają się grochy. Ten motyw nadal pozostanie nieodłącznym elementem każdej kobiecej i męskiej szafy. Dla Panów proponujemy koszule w grochy, dla Pań również sukienki. Od pewnego czasu te z kołnierzykiem nadal są niezwykle rozchwytywane i uwielbiane. Moda damska 2020 nie porzuci tego trendu.

Błękit, róż, fiolet – mocne kolory rządzą w 2020!

Tutaj informacja, która ucieszy wszystkie mocne osobowości. W tym sezonie nie zwalniamy tempa i stawiamy zdecydowany krok w stronę mocnych, energetycznych barw. Błękit w odcieniu chabrowym będzie przypominał nam o upragnionych wakacjach i krystalicznie czystej wodzie. To jest życie!

Skoro już wiesz, jakie będą najgorętsze trendy zbliżającego się sezonu 2020 – czas uzupełnić swoją szafę! Teraz markowa odzież online jest w zasięgu Twojej ręki. Wejdź na zawszemodne.pl i zapoznaj się ze świetnymi ofertami, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Baw się modą i wyglądaj świetnie!