Pracujemy dla Was nad kolejną edycją - więcej informacji wkrótce ;)

Rejestracja dla wystawcy

O nas

Towary to nowoczesna przestrzeń wystawiennicza, którą stworzyliśmy dla Was - kreatorów mody, twórców sztuki użytkowej i producentów żywności. Chcemy odwiedzać największe miasta w Polsce, gdzie będziemy organizować wydarzenie poświęcone ludziom, chcącym podkreślić swój indywidualny styl życia w oparciu o polską myśl kreatywną. Więcej...

Zawsze interesowały nas szczegóły. Są one świadectwem jakości i wyjątkowości produktów, które nosimy, używamy i jemy. Naszą pasją jest ich poszukiwanie. Stworzyliśmy Towary, żeby zarazić nią innych. Pierwsze dwie edycje, odbyły się w łódzkiej Wi-Mie, gromadząc utalentowanych kreatorów mody, twórców sztuki użytkowej i pasjonatów zdrowej żywności. Profesjonaliści i amatorzy prezentowali swoje unikatowe produkty. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem przybyłych na wydarzenie. Od trzeciej edycji przesnieślimy wydarzenie do nowopowstałej przestrzeni Art_inkubator – siedziby między innymi Fotofestiwalu oraz Lodz Design Festival. Sukces, który osiągnęły Towary skłania nas do odwiedzania największych miast w Polsce. Chcemy trwale współpracować z ludźmi, tworzącymi z pasją najwyższej jakości produkty.

Dla wystawcy

Naszym wystawcom oferujemy nowoczesną przestrzeń wystawienniczą. Najbliższa edycja Towarów (XI) odbędzie się w W halach produkcyjnych szkoły fimowej w Łodzi przy ulicy Targowej 61/63 21-22 października 2017, w godzinach od 11:00 do 19:00.

To już XI edycja targów polskiej mody i design'u TOWARY. Hale produkcyjne to przestrzeń, w której znajdzie się Sześć stref, w tym dwie nowe #towaryWyselekcjonowane - najlepsi łódzcy projektanci oraz #towaryUliczne poświęcona polskiemu streatwear’owi, scena warsztatowa, strefa relaksu oraz wystawy i wydarzenia towarzyszące. Ostatnia edycja targów w Art_Inkubatorze to ponad 2500 przybyłych gości. Prezentacja z ofertą dla wystawców Towary_Oferta kliknij, aby pobrać – dłuższa wersja w pdf.

#towaryWierzchnie

moda – odzież, akcesoria, obuwie

#towaryUzytkowe

sztuka użytkowa – meble, lampy, akcesoria do domu

#towaryMale

wszystko dla dziecka – ubrania, zabawki, wystrój pokoju

#towaryApetyczne

zdrowa żywność – lokalna gastronomia, zdrowa żywność, food trucki

39000

Uczestników targów

500

Wystawców

7000

Ilość Towarów

8

Poprzednich edycji

Zarejestruj się

Zarejetruj się

Zaloguj się

Współpraca

SPONSORZY

KONTAKT

PATRONI MEDIALNI

KONTAKT